Team

Expat Preventive heeft meer dan 50 medewerkers, van wie 15 Nederlandse beroepstrainers en veiligheidsexperts. Bij noodsituaties schalen we op. Medewerkers hebben intensieve ervaring in uiteenlopende crisissituaties, vanuit ngo’s, defensie, justitie en bedrijfsleven. Veiligheidsadviseurs zijn in het bezit van CCP-ASIS of CCMP (Certified Crisis Management Professional) accreditatie.

Teamleden

Christiaan Oldenkamp
Directeur
christiaan@expatpreventive.com

Tom Brabers
Security advisor
tom@expatpreventive.com

Jacob van ‘t Slot
Senior trainer en crisis responder
jacob@expatpreventive.com

Lotte Grandia – Den Doelder
Adviseur trainingen
lotte@expatpreventive.com

Tatjana Stuckelschwaiger
Senior trainer en consultant NGO
tatjana@expatpreventive.com

Ton Koene
Trainer en security consultant
ton@expatpreventive.com

Roderik Sommerdijk
Trainer
info@expatpreventive.com

Eelco Bolk
Trainer
info@expatpreventive.com

Barbara Bosma en Mascha Blokker
Crisiscommunicatieadviseurs en trainers
barbara@expatpreventive.com

We find ways